Анонсы

4 грудня о 14:00 у медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ» відбулася «Прес-конференція з солістом гурту «Бумбокс» Андрієм Хливнюком».

 

У прес-конференції взяв участь:

 

• соліст гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк.

 

Андрій Хливнюк сказав:

 

Сьогодні ввечері відбудеться концерт до 10-річчя команди. Це свято для нас. Ми зіграємо, мабуть, один з найдовших концертів, які були в Дніпропетровську. 10 років чудової, улюбленої «роботи», в якій роботою можна назвати лише подорожі, переїзди, а все інше – це улюблена справа.

Концертувати у містах і країнах, де живуть наші люди, зараз стало ще приємніше. Тепер це не тільки рок-концерти, а й привід разом побути усім з різними мовами, кольором шкіри, вподобаннями і так далі. 

Щодо концертів в Росії, то це така позиція команди, ми патріоти. Я не можу дозволити собі грати веселі, добрі, класні концерти в країні, з якою ми воюємо. На нас напали, це треба розуміти, частина нашої території під чоботом окупанта, гинуть наші люди. Це не те що неетично,це нонсенс, просто неможливо.

Відбувся реліз пісні злива. Я написав її навесні цього року. Справді події зими вплинули на написання цього твору і події, що відбувались далі, ще більше підштовхнули до того, щоб відбувся реліз. Я і команда не планували, Джамала та Дмитро Шуров також, знімати кліп на цю пісню. Те, що відеорядом до неї стали події на Майдані – це результат співпраці з проектом телеканалу «1+1». Коли я був на його презентації і подивився, як ця пісня разом з новинними відео виглядає, наскільки це важко та серйозно, мені стало трохи моторошно. Одне зрозуміло – нам усім це дуже близько. Але я думаю, що більше ніколи в музичних творах команди «Бумбокс» не буде відеоряду, в якому гинуть люди. Це дуже страшно. Після того, що змонтувала команда «ТСН» я не думаю, що доречно знімати кліп на цю пісню. Ця пісня відкрита, її можуть співати усі. Єдине, що я можу сказати, - вона не буде представлена у різних талант-шоу і телепроектах.

Нас з кожним роком стає все більше. На сьогоднішній день так звана сім'я «Бумбокс» налічує близько 20 людей. Все це сім'я професіоналів, без яких було б важко видавати якісний продукт, який ми намагаємося робити.

Дуже багато талановитих людей в Україні. Мені здається, що вони – наш найцінніший скарб. Може мені щастить, але я постійно зустрічаю цікавих людей з великим потенціалом, з якими можна було б працювати.

Хочеться дуже вірити, що ми змінилися і стали краще.

У Львові, Дніпропетровську, Луганську, Донецьку, Москві, Нью-Йорку, Берліні та інших містах ми мали завжди чудову публіку. У Дніпропетровську завжди жили добрі, чудові люди, в мене багато знайомих і друзів звідси. Давайте все-таки думати, що ми всі змінюємось на краще кожен день. 

Сьогодні буде справді особливий концерт, ми готувалися до нього. Буде зіграно більше пісень ніж колись, буде оновлений відеоряд, нова пісня, яку ми не грали і багато інших сюрпризів.

Хочеться, щоб у новому році все було краще, ніж у цьому. Це був фантастично поганий рік, одним з найтрагічніших в історії, яку я пам’ятаю. Але найтемніша ніч перед ранком. Я дуже хочу вірити, що це вже кінець, дно і далі ми почнемо відштовхуватись від нього і йти нагору. Від щирого серця бажаю усім добра, любові, миру не тільки у наступному році, а вже сьогодні.

 

 

 

 

Украина, 49000, г. Днепропетровск

ул. Ленина 14

тел.: 067–611-65–39

056–745-97–84

dneprpost.com@gmail.com

 

 

25-01-2017, 16:40 | Анонсы